Валенсія - Челсі - 2:2 Відеоогляд

У матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів іспанська "Валенсія" вдома зіграла внічию з англійським "Челсі". Зустріч завершилася з рахунком 2:2.

Перший гол у матчі на 40-й хвилині забив Карлос Солер. Гості вже через хвилину відігралися завдяки голу Матео Ковачича. Після перерви англійців вперед вивів Крістіан Пулішич. На 65-й хвилині "Валенсія" отримала право пробити пенальті, проте Даніель Парехо його не реалізував. Тим не менш, господарі змогли зрівняти рахунок. На 82-й хвилині Даніель Васс диво-ударом вразив ворота Кепи Аррісабалаги.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група H. 5-й тур

ВАЛЕНСІЯ Іспанія - ЧЕЛСІ Англія - 2:2

Голи: Солер, 40; Ковачич, 41; Пулішич, 51; Васс, 82.

Нереалізований пенальті: Парехо, 65.

Валенсія: Сіллессен, Хауме (Гамейро, 67), Гарай, Габріель, Гайя, Торрес (Коклен, 74), Парехо, Васс, Солер (Кан Ін Лі, 78), Родріго, Гомес.

Челсі: Аррісабалага, Аспілікуета, Зума, Крістенсен, Джеймс, Жоржиньо (Емерсон, 72), Канте, Ковачич, Пулішич, Абрахам (Батшуайі, 46), Вілліан (Маунт, 80).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Лондон побачив фантастичне видовище в Лізі чемпіонів.