Легендарний Ібрагімович забив перший гол після повернення в "Мілан": відео

Легендарний форвард італійського "Мілана" Златан Ібрагімович відзначився в своєму другому матчі після повернення в клуб. 11 січня в матчі 19-го туру національної першості іменитий шведський футболіст записав на свій рахунок гол в ворота "Кальярі".

Зоряний бомбардир відзначився точним ударом 64-й хвилині після пасу Тео Ернандеса.

На той момент рахунок був 1:0 на користь "Мілана". До шведа в воротах суперника з передачі Саму Кастільехо відзначився Рафаель Леау.

Нагадаємо, що Ібрагімович провів 35 хвилин на полі в грі з "Сампдорією" 6 січня, коли вийшов на заміну. Та гра завершилася нульовою нічиєю.

За "Мілан" швед грав з 2010 по 2012 рік. У 85 матчах він забив 56 голів у всіх турнірах.

Нагадаємо, що зоряний Ібрагімович дебютував за "Мілан" з неймовірним розгромом суперника в товариському матчі.