Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Збірна України зазнала драматичної поразки у відборі Євробаскету-2021

У матчі другого туру відбіркового турніру чемпіонату Європи 2021 року збірна України поступилася національній команді Угорщини з рахунком 60:62.

Українці непогано почали матч і завершили першу чверть з перевагою в чотири очки. Другий ігровий відрізок пройшов за переваги угорців, які скоротили відставання до двох очок. Третя 10-хвилинка пройшла в рівній боротьбі, але перевага української національної команди скоротилася до мінімуму. Все вирішилося в кінцівці четвертої чверті. За чотири секунди до сирени угорці за рівного рахунку закинули вирішальний м'яч і добилися перемоги.

У третьому турі Україна на виїзді зіграє зі Словенією. Матч відбудеться 27 листопада.

Україна - Угорщина - 60:62 (14:10, 16:18, 18:19, 12:15)

Раніше повідомлялося, що в першому турі відбору збірна України обіграла Австрію.