Субота, 4 травня

4 травня

Манчестер Сіті - Челсі: відеоогляд фіналу Ліги чемпіонів

У фінальному матчі Ліги чемпіонів "Челсі" обіграв "Манчестер Сіті" з рахунком 1:0 і став переможцем турніру. Зустріч відбулася в Порту (Португалія) на стадіоні "Драгау".

Єдиний гол був забитий в кінцівці першого тайму. Мейсон Маунт класним пасом вивів Кая Хаверца сам на сам з голкіпером "Манчестер Сіті" і німецький хавбек переправив м'яч у ворота. У другому таймі "Манчестер Сіті" атакував, але забити гол так і не зумів.

Манчестер Сіті - Челсі: відео голу

"Челсі" виграв Лігу чемпіонів удруге в своїй історії.

"Манчестер Сіті" Англія - "Челсі" Англія - 0:1 (0:1)

Гол: Хавертц (42)

"Манчестер Сіті": Едерсон, Стоунз, Рубен Діаш, Вокер, Зінченко, Фоден, Бернарду Сілва (Фернандіньо, 64), Стерлінг (Агуеро, 77), де Брюйне (Габріел Жезус, 60), Марез, Гюндоган.

"Челсі": Менді, Чілуелл, Джеймс, Рюдігер, Аспілікуета, Маунт (Ковачич, 80), Жоржиньо, Хавертц, Канте, Тіаго Сілва (Крістенсен, 39), Вернер (Пулішіч, 66).

Попередження: Гюндоган (34), Рюдігер (57).