• НБУ:USD 40.40
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  40.40

18 червня

Не футбол, а водне поло: в Англії забили один з найбільш комічних голів року, відео

Комічний гол було забито в матчі 14-го туру третього за силою дивізіону Англії між командами "Плімут Аргайл" і "Болтон".

Господарі двічі засмутили гостей у першому таймі і впевнено під проливним дощем вели справу до перемоги після перерви.

Наприкінці поєдинку злива посилилася, а "Плімут Аргайл" зміг довести справу до розгрому, забивши комічний гол. Денні Мер вийшов на порожні ворота, але втратив м'яч, який застряг у калюжі.

Сферу підхопив Раян Харді, але і він не зміг відправити її в рамку. Лише із третьої спроби м'яч у сітку таки забив Раян Брум, який встановив підсумковий рахунок у поєдинку - 3:0 на користь господарів.

Гол футболісти "Плімут Аргайл" відсвяткували, прокотившись на животі газоном, що більше нагадувало заплив у басейні.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Португалії поліція застосувала зброю, щоб розняти бійку футболістів і фанатів.