RU  UA  EN

Неділя, 19 травня
  • НБУ:USD 39.35
  • НБУ:EUR 42.45
НБУ:USD  39.35
Світ

Допомогти Збройним Силам України! Посилання для переказів

Новини

19 травня

Всі новини

Коронавірус вируватиме не один рік: вчені жахнули заявою

Вчені Гарвардського університету прогнозують сезонні спалахи зараження коронавірусом до 2024 року. Соціального дистанціювання доведеться дотримуватися до 2022 року.

Пік коронавірусу ще попереду, будуть смерті: що відбувається в Україні і світі (оновлюється)

Про результати досліджень повідомляє Newsweek.

У Медичній школі Т.Х. Чана в Гарвардському університеті провели аналіз сценаріїв розвитку ситуації з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2. Вчені прорахували, як вплинуть на майбутні спалахи хвороби різні умови, серед яких - поява короткострокового (на один рік) або довгострокового імунітету у заражених людей.

Зимовий спалах хвороби, який передбачають після цьогорічного весняного, на думку дослідників, буде "найважчим" і потенційно може перевантажити медичну систему.

"Ми прогнозуємо, що майбутній рецидив спалаху SARS-CoV-2 в зимовий час, ймовірно, почнеться після першої важкої пандемічної хвилі. Додаткові заходи втручання, включаючи розширення можливостей медичного догляду та ефективної терапії посилять успіх періодичного дистанціювання і прискорять набуття колективного імунітету. Навіть в випадку очевидного знищення, нагляд за SARS-CoV-2 потрібно зберегти, оскільки спалах зараження буде можливим до 2024 року ", - говориться в опублікованому звіті.

Щоб уникнути перевантаження системи охорони здоров'я, аналітики Гарвардської школи охорони здоров'я припускають, що соціальне дистанціювання (карантин) доведеться продовжити або вводити з перервами до 2022 року.

Вчені підкреслили, що, судячи з досвіду протидії коронавірусу в Китаї, Італії та США, спалах захворювання може вивести з ладу системи охорони здоров'я навіть тих країн, у яких достатньо ресурсів.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Міністерстві охорони здоров'я заявили, що Україна може не вийти з карантину 24 квітня через стрибок заражень COVID-19.