RU  UA  EN

Понеділок, 19 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.05
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

19 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

США зробили нову заяву про передачу Україні патрульних катерів

США передадуть Морській охороні Державної прикордонної служби України ще два патрульних катери на додачу до двох катерів типу Island, переданих раніше.

Про це заявив радник з програмою експертного контролю та безпеки кордонів посольства США Кевін Кільер, передає "Укрінформ".

"Ми працюємо з українською стороною в питаннях охорони морських кордонів і виявили потребу в розвитку не тільки інфраструктури морських підрозділів, а й необхідність оновлення флоту. Тому було прийнято рішення про надання морської охорони прикордонної служби двох катерів, які будуть обслуговувати 25 осіб", - сказав він.

За даними "мілітарного порталу", інформації про тип катерів які заплановані до передачі, на сьогодні немає. Слова "обслуговуватимуть 25 осіб" можна трактувати як екіпаж одного катера, так і загальну кількість людей, які необхідні для комплектації катерів і персонал, який буде обслуговувати судно.

Патрульні катери типу Island, які були передані Україні у вересні 2018 року, мають екіпаж до 16 осіб - двоє офіцерів і 14 членів команди.

Як повідомляв "Апостроф", у вересні минулого року на базі Берегової охорони збройних сил США в місті Балтимор відбулася церемонія вручення Україні двох катерів класу Island.

Новости партнеров

Загрузка...