У США в камері кари в Терре-Хот, штат Індіана, за допомогою ін'єкції привели у виконання смертний вирок Даніелю Льюїсу Лі за вбивство в 1996 році сім'ї Мюллер, серед його жертв була 8-річна дівчинка.
Про це повідомляє Mirror.
Засуджений продовжував протестувати проти вироку до самого останнього подиху.
"Я зробив багато помилок у своєму житті, але я не вбивця. Ви вбиваєте невинну людину ... Я не несу відповідальності за загибель сім'ї Мюллер", - сказав Даніель Льюїс Лі присутнім у федеральній в'язниці в Терре-Хот.
За стратою спостерігали близько 20 осіб. Як розповів один з них, Лі, засуджений за вбивство торговця зброєю Вільяма Мюллера, його дружини і дочки, "ніби кілька хвилин чіплявся за життя", коли наркотики швидко текли по його венах. Один свідок зауважив, що 47-річний чоловік залишився живий "довше, ніж очікувалося" і "не страждав". Лі був оголошений мертвим о 08:07 за місцевим часом, і його смерть ознаменувала першу федеральну кару за 17 років.
11 січня 1996 року Лі вчинив вбивства зі спільником Чеві Кехо. Торговець зброєю Мюллер володів великою колекцією зброї, готівки і боєприпасів і раніше був пограбований Кехо. Вони планували здійснити це знову. Чи катував і вбив торговця зброєю Вільяма Мюллера, 52 роки, його дружину Ненсі Енн Мюллер, 28 років, а також пасербицю Сару Елізабет Пауелл, 8 років.
Грабіжники, одягнені в одяг поліцейських, увірвалися в будинок, в якому в той час нікого не було. Коли сім'я повернулася, Лі і Кехо напали на них і вдарили електрошокером. Коли вони втратили свідомість, чоловіки вбили їх, використовуючи пластикові пакети.
Слідство встановило, що дівчинку теж катували електршокером, вимагаючи показати, де її вітчим сховав цінності. Тіла вбивці кинули в болото. Тільки через шість місяців їх виявив рибалка.
Кехо уникнув страти за вбивства і був засуджений до трьох термінів позбавлення волі без можливості умовно-дострокового звільнення.
При цьому мати вбитої дружини торговця зброєю просила президента США Дональда Трампа помилувати Даніеля Льюїса Лі, замінивши вирок на довічне ув'язнення. На думку жінки, смертна кара "плямує ім'я" її вбитої доньки.
"Вона не хоче цього, я не хочу. Це не так, як повинно бути. Це не Бог, якому я служу ... Чи думаю я, що уряд повинен цінувати мою думку? Так. Я така ж жертва, як Ненсі і Сара", - сказала місіс Петерсон, стримуючи сльози.
Як повідомляв "Апостроф", в Китаї за приховування факту захворювання на смертельно небезпечний коронавірус ввели покарання починаючи від тюремного ув'язнення, закінчуючи стратою.