На молдавсько-українському кордоні біля контрольно-пропускного пункту в Паланці завершив свою діяльність тимчасовий центр допомоги українським біженцям, на яких чекають проблеми з житлом в одній із країн Європи, після двох років роботи.
Про це заявила Генеральна інспекція з надзвичайних ситуацій Міністерства внутрішніх справ на своїй сторінці у Facebook.
Читайте також: Скільки українців у Швейцарії готові їхати додому: результати опитування
"З 4 січня 2024 року припинив свою діяльність Центр Тимчасового кризового управління в Паланці. Рішення було ухвалено після закінчення режиму НП в Республіці Молдова", - йдеться у повідомленні.
Провізорний центр для допомоги біженцям було створено на початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Нині його демонтують.
За даними Генінспекції з надзвичайних ситуацій, через Центр пройшли 9 258 українських біженців і було розміщено 6 229 людей.
"Постійний центр міг забезпечити 500 людей абсолютно автономними та функціональними. З перших днів після початку війни в Україні біженці отримують допомогу. Тут люди скористалися проживанням, харчуванням, медичною допомогою та їм надавали допомогу у процесі розміщення в Республіці Молдова", - додали в повідомленні.
Раніше ми розповідали, які важливі нюанси треба знати українцям під час оплати банківськими картками за кордоном.
- Вас може зацікавити:
Скільки українців-чоловіків серед біженців у Польщі: дані дослідження
Ще одна країна платитиме українцям за повернення додому: хто і коли зможе отримати допомогу
Українцям в Ірландії змінять умови проживання: що задумали у Дубліні