Часнику здавна приписують найрізноманітніші цілющі властивості. І цей продукт дійсно корисний, в ньому містяться вітаміни C, B6, B1, B2, B3, B5, B9, а також кальцій, калій, фосфор, селен, магній, натрій, цинк. Але багато особливостей цієї рослини все-таки є просто вигадкою. Саме про них наші експерти розкажуть в цьому матеріалі.
Вважається, що часник здатний вилікувати застуду і віруси. Також люди вірять, що потрібно мазати часником ніс, щоб не захворіти під час різних епідемій. Зрозуміло, що це міф. Регулярне вживання часнику в їжу дійсно може допомогти трохи зміцнити імунітет і, відповідно, знизити ризик різних захворювань. Але сам по собі продукт не є ліками або засобом захисту.
Ще один міф - чудовий вплив часнику на потенцію. Кажуть, що певна кількість з'їденого часнику може допомогти чоловікам в ліжку. Це теж є неправдою, до того ж, якщо ви наїстеся часнику перед інтимною близькістю, від вас буде дуже неприємно пахнути. Ну а про шалені поради втирати сік часнику в геніталії і говорити особливо не варто. Зрозуміло, що це не працює і може навіть нашкодити.
Варто забути і про міф про користь часнику для лікування волосся. Відвари, маски, спроби терти часником шкіру голови - все це тільки дратує шкіру голови, до неї приливає кров і тому вважається, що волосся нібито буде рости швидше. Мінімальний ефект від цього може бути, але він навіть не буде помітним. А ось нашкодити волоссю можна, адже при використанні таких засобів порушується природний баланс. Через це волосся може почати швидше бруднитися, може з'явитися свербіж, лупа та інші неприємності.
- Як зробити вдома ароматну вишневу наливку: простий рецепт і поради.
- Арахісова паста не тільки дуже смачна закуска, але і надзвичайно корисна добавка для вашого раціону. Тому ми вирішили розповісти вам, як приготувати арахісову пасту своїми руками.
Найцікавіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал theLime, щоб нічого не пропустити.