Приготуйте не лише збірну солянку з м'ясом та ковбасою, також додайте до свого меню рецепт смачного та ситного супу - зваріть розсольник з додаванням перловки та солоних огірків. Традиційний рецепт його приготування і покрокова відео-інструкція - на сторінці нижче.
Інгредієнти: ребра (м'ясо) 1 кг, квашені огірки 4 шт, розсіл з огірків 300-400 г, картопля 0,5 кг, рис (або перловка) 3 ст л, морква 1 шт, цибуля 1 шт, олія для смаження, сіль 2,5 ч л (для смаку), перець горошком 3 шт, духмяний перець 3 шт, лавровий лист 1 шт, зелень свіжа (можна замінити сухою).
Читайте також: Капусняк з квашеної капусти – класична страва на обід: як його приготувати.
Приготування: ребра миємо та кидаємо у воду варитися. Щоб бульйон вийшов смачним, воду для варіння м'яса слід набирати холодну. Коли в процесі варіння з'являється піна, збираємо її ложкою чи іншим зручним способом. Якщо її дуже багато, зливаємо воду і наливаємо повторно (багато піни може вказувати на те, що м'ясо не дуже свіже).
Далі ставляємо тушитися солоні огірки. Попередньо очищаємо їх від шкірки та ріжемо дрібними шматочками. Перекладаємо у ємність, заливаємо розсолом і залишаємо на вогні тушитися, не забуваючи накрити кришкою. Після приготування ребра дістаємо з бульйону.
Цей рецепт супу обов'язково потребує додавання розсолу, оскільки самих лише солоних огірків буде недостатньо. Для підсилення смаку в кінці приготування можна долити ще розсолу (тут варто опиратися на ваші власні смакові вподобання). Коли дістали м'ясо з бульйону, додаємо туди подрібнену кубиками картоплю та залишаємо варитися. Також додаємо промитий рис або перловку, підсолюємо всі компоненти. Все добре перемішуємо. Додаємо спеції за смаком: ті, що вказані в рецепті, чи будь-які, які вам захочеться.
Починаємо готувати засмажку: на розігріту сковорідку кидаємо подрібнену кубиками цибулю, додаємо натерту на терці моркву, перемішуємо все в процесі приготування та смажимо до напівм'якого стану.
М'ясо розбираємо і повертаємо назад у наш бульйон. Слідом за ним відправляємо до каструлі тушковані овочі і даємо покипіти кілька хвилин. Пробуємо картоплю на готовність: якщо вона готова, кидаємо квашені огірки. Залишаємо наш суп ще на кілька хвилин покипіти, додаємо лавровий лист. Готовий суп заправляємо зеленню.
Читайте на тему: Простий рецепт запеченої картоплі по-французьки, який підійде навіть для свята.
Ключове правило смачного розсольника заключається у тому, що йому варто дати добре настоятися, відправивши на ніч у холодильник. Тоді наступного дня отримаєте насичений кисло-солоний смак, який точно вас здивує. Якщо ж їсти страву одразу після приготування, її смак може бути дещо іншим, не таким насиченим.
- Дізнайтесь чотири нестандартних методи зберігання часнику, завдяки яким він довго залишається свіжим.
Цікаві новини для вас:
- "Невидимка" – французький яблучний пиріг, який став хітом в інтернеті: як його зробити.
- Чому варто спробувати шакшуку замість звичайної яєчні: цей рецепт став хітом.
- Обід за 10 хвилин: як приготувати соковитий рол з куркою в лаваші.
Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.