Ці смачні та соковиті котлети з курячого чи свиного фаршу з секретним інгредієнтом точно стануть улюбленою стравою у літньому меню. Вони настільки легкі, що просто самі тануть у роті, а діти точно проситимуть ще. "Родзинка" цієї страви - кабачки.
theLime пропонує перевірені рецепти приготування котлет з кабачками.
Читайте також: Що приготувати з порічок, але не варення: рецепти смачних соусів до м’яса.
Популярна українська фудблогерка vistovska_cooking, яку має десятки тисяч фоловерів в Instagram та TikTok, готує колетки з курячого філе з додаванням кабачків і помідорів.
Інгредієнти:
- куряче філе - 1 шт.
- кабачок 1/2 шт.
- помідор 1 шт.
- яйце
- борошно - 2-3 ст. л
- сир твердий 80 г
- сіль, перець, копчена паприка за смаком
- часник
- кріп.
Найперше потрібно нарізати на маленькі кубики невеличке куряче філе і помідор, який попередньо потрібно ошпарити окропом і зняти шкірку. Потім додаємо натертий на дрібній тертці сир і кабачок, з якого вже віджали зайву рідину.
До отриманої суміші додаємо яйце, борошно, спеції та нарізаний кріп, і гарно все перемішуємо.
Котлети смажимо з обох боків на середньому вогні до отримання золотистої скоринки. Подаємо з картопляним пюре чи улюбленою кашею.
Читайте також: Закуска з вишні до м'яса по-азербайджанськи: спробуйте і будете готувати тільки її.
Найпопулярніша фудблогерка України Ольга Матвій, на Youtube-канал якої вже підписалися майже 5,8 мільйонів користувачів, готує котлети з кабачками зі свинини.
Інгредієнти:
- Кабачок -1 шт.
- Яйця -2 шт.
- Манна крупа - 2 ст. л
- Свинина - 0,5 кг
- Сіль і перець за смаком.
Кабачок треба натерти на великій тертці і трохи прим’яти, потім до нього додати яйця і манну крупу. Залишаємо отриману масу на деякий час, щоб манка увібрала вологу з кабачків.
Далі готуємо фарш для котлет, додаємо сіль і мелений чорний перець за смаком.
Через 10 хвилин кабачкова маса вже готова до приготування. Але важливий момент: якщо рідини дуже багато, невелику кількість її - буквально столову ложку - можна злити.
Змішуємо кабачкову масу з фаршем і формуємо котлетки, паніруємо в сухарях і смажимо на середньому вогні до золотистої скоринки.
- Раніше ми розповідали, як заготувати на зиму вишню у власному соці.
- Читайте також, як правильно заморожувати вишню, щоб зберегти її смак та вітаміни до зими.