Понеділок, 6 травня

Брейдаблік - Зоря - 0:1 перша перемога "мужиків" у Лізі конференцій

"Зоря" бере три очки у далекій Ісландії

"Зоря" бере три очки у далекій Ісландії "Мужики" приїхали до Ісландії Фото: sportyvka.com.ua

У другому турі Ліги конференцій бронзовий призер чемпіонату України луганська "Зоря" здобув на виїзді перемогу над ісландським "Брейдабліком".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Рейк'явіка.

Долю матчу вирішив гол Ігоря Горбача на 35-й хвилині.

Зазначимо, що раніше "Зоря" не грала з "Брейдабліком". Та й взагалі луганчани не перетиналися з ісландськими клубами, як і "Брейдаблік" - з українськими. Загалом українські команди мають 100% показник у матчах з ісландцями - шість перемог у шести матчах. Побажаємо "Зорі" продовжити успішну серію.

Нагадаємо, у першому турі "Зоря" зіграла у бойову нічию з бельгійським "Гентом" (1:1), а ісландці поступилися на виїзді ізраїльському "Маккабі" з Тель-Авіва (2:3, причому ісландці, програючи 0:3, два м'яча відіграли, але добитися нічиєї не змогли).

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ. Груповий турнір

Група В. 2 тур

Рейк'явік. "Лейгардальсведлюр"
Головний арбітр: Александар Ставрєв (Північна Македонія)

БРЕЙДАБЛІК - ЗОРЯ - 0:1

0:1 Ігор Горбач, 35' (Денис Антюх)

Брейдаблік: 1. Антон Ейнарссон - 13. Антон Лудвікссон, 21. Віктор Маргейрссон, 4. Дамір Мумінович, 4. Хескулдюр Гюннлейгссон - 11. Гіслі Ейольфссон, 6. Александер Сігурдарсон, 8. Віктор Ейнарссон - 20. Клемінт Ольсен, 10. Крістінн Стейндорссон, 14. Джейсон-Даді Сванторссон

Зоря: 30. Микита Турбаєвський - 24. Ігор Снурніцин, 5. Олександр Яцик, 55. Жордан - 47. Роман Вантух, 10. Денис Нагнойний, 9. Дмитро Мишньов (4), 7. Денис Антюх, 70. Ігор Кірюханцев - 17. Ігор Горбач, 38. Едуардо Герреро

_______________________________________________________________

21:44. далі на луганчан чекає дві гри з "Маккабі", яке сьогодні програло Генту з рахунком 0:2 в Бельгії

90+5 хв. ВСЕ! ЗОРЯ ЗДОБУВАЄ НЕПРОСТУ ПЕРЕМОГУ В ІСЛАНДІЇ

90+4 хв. Кірюханцкев блокує удар Лудвікссона з 11-метрової позначки

90+3 хв. як же так. Захисники Зорі на дальній стійці забули за Маргейрссона. На щастя той схибив, замикаючи прострільну передачу зліва

90+2 хв. Жордан у грубому підкаті зірвав атаку господарів, а постраждав знову Сванторссон

89 хв. Вантух за футболку прихопив Сванторссона

86 хв. масована атака господарів завершується неточним ударом Сванторссона

83 хв. друга заміна у луганчан. Замість Мишньова вийшов Петар Мічін

82 хв. Снурніцин у карному майданчику не дозволив гравцю "Брейдабліка" вийти сам на сам і ефектно зіграв на випередження

80 хв. Турбаєвський рятує після удару головою Гюннлейгссона

77 хв. пішли перші заміни. У нас замість Антюха вийшов Олег Данченко. А у господарів замість Сігурдарсона на полі з'явився Олівер Сігурьонссон

76 хв. Антюх намагався справа закрутити м'яча з лівої ноги у ворота по-ярмоленківськи. Та пробив дуже неточно

74 хв. неточний дальній удар Мишньова

71 хв. Герреро метрів з 15-ти пробив як "Іскандер". Високо, але не точно

69 хв. міг робити Горбач дубль, але рятує "Брейдаблік" Ейнарссон

68 хв. Ейольфссон крутив м'яч зліва у дальній кут - і поперечина рятує "Зорю"

67 хв. ще й Снурніцину за розмови

66 хв. проти Сігурдарсона грубо зіграв Мишньов і Ставрєв одразу поліз у кишеню

63 хв. розіграш кутового завершився неточним ударом Вантуха

62 хв. Антюх спершу намагався пробити - захисник удар заблокував. Тоді Денис подавав на Герреро, але захисник зіграв на випередження і вибив м'яч на корнер

61 хв. Турбаєвський! Робить сейв після підступного удару Ейольфссона

58 хв. та що ж таке. Знову Герреро виходить сам на сам і б'є прямісінько у воротаря

58 хв. Турбаєвський рятує "Зорю", зреагувавши на важкий удар Ольсена головою

57 хв. і знову Герреро. Справа Антюх віддав на Едуардо в район 11-метрової позначки. Той розвернувся і пробив по центру - воротар на місці

56 хв. і ще один момент марнує панамський форвард. Намагався з гострого кута зліва покласти м'яча у дальній кут, але не влучив у ворота

55 хв. Герреро вийшов сам на сам, але пробив неточно

50 хв. великими силами намагаються господарі йти в атаку. Поки

46 хв. у перерві Сергій Кривенцов і Оскар-Храбн Торвальдссон замін не робили

20:48. повертаємося у Рейк'явік і зараз почнеться другий тайм

45+3 хв. перший тайм позаду. Відпочиваємо 15 хвилин

45 хв. три хвилини компенсовано до першого тайму

41 хв. міг забивати другий гол Горбач. Вийшов сам на сам, але програв мікродуель Ейнарссону

35 хв. розіграли луганчани кутовий. Антюх подав на дальню стійку і Горбач головою відправив м'яча у сітку

35 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Горбач

31 хв. Вантух б'є здалеку - у ворота не влучив

24 хв. два поспіль кутових подав Сванторссон - суто для статистики

21 хв. і знову шанс у Герреро, але цього разу панамець б'є повз ворота

18 хв. після подачі Сванторссона захисники м'яч винесли, але Сігурдарсон зіграв на підбиранні і потужно пробив з-за меж карного майданчика - по ісландських горобцях

18 хв. кутовий заробили господарі. Що вже подія

16 хв. у Антюха зрізався м'яч з ноги. А міг забивати

14 хв. знову небезпечно б'є Горбач - повз ворота

9 хв. міг забивати Герреро, але перемудрив - і після його крученого удару м'яч леть вище

3 хв. Нагнойний виконує подачу - захисники м'яч виносять

3 хв. після розіграшу корнера луганчани заробили небезпечний штрафний

2 хв. і знову момент біля воріт господарів. Удар Горбача потягнув Ейнарссон

1 хв. і в першій же атаці "Зоря" могла забивати. Та удару Нагнойного забракло влучності

19:45. македонський арбітр дає свисток про початок гри

19:44. і за мить почнеться гра

19:43. лунає гімн Ліги конференцій, він же гімн Ліги Європи

17:45. вітаємо з далекого Рейк'явіку, де сьогодні за дві години розпочнеться матч між місцевим "Брейдабліком" і "Зорею" з Луганська

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів