RU  UA  EN

Субота, 7 грудня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
23.50
Бізнес

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

7 грудня

6 грудня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Наш край" закликав уряд переглянути умови виділення дотацій на користь фермерів

Партія "Наш край" вимагає від уряду негайно переглянути умови розподілу державних дотацій на користь малого та середнього фермерства.

З відповідною заявою виступив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, в аграрному секторі левову частку дотацій та повернення ПДВ у 2017 році отримали великі підприємства-птахівники.

«Тільки «Миронівський хлібопродукт» отримав 8,24 грн дотацій на кожному кілограмі курятини – 20% вартості. З кожної купленої українцем курки одне стегно повертається до кишені олігархам. При цьому ціна на курятину протягом року зросла майже на третину. Уряд має негайно переглянути умови розподілу держдотацій на користь малих та середніх фермерських підприємств», – зазначив Мазурчак.

Він наголосив, олігархи не зупиняються на досягнутому та за рахунок надприбутків від дотацій скуповують збиткові європейські птахівничі компанії і створюють робочі місця за кордоном.

“Олігархи-виробники курятини вже почали скуповувати за кошти державного бюджету збиткові підприємства у Франції та Люксембурзі. У той час, малі і середні сільськогосподарські підприємства працюють за рахунок власних коштів та формують ціну на свою продукцію без підтримки з боку держави”, – наголосив Мазурчак.

Партія «Наш край» вимагає від уряду переглянути залучення малих та середніх сільськогосподарських виробників до участі в державних програмах підтримки сільськогосподарських підприємств.

“Потрібно не стимулювати великі агрохолдинги до виведення коштів держбюджету, а залучати малі та середні сільськогосподарські підприємства. Це призведе до зменшення цін на продукти харчування на полицях магазинів», – підсумував Мазурчак.

Як відомо, за даними Міністерства аграрної політики, за 11 місяців 2017 року держава виплатила дотацій на суму 3,428 млрд грн. Найбільше від держави отримали великі підприємства-»птахівники»: «Миронівський ХлібоПродукт» – 1,25 млрд грн, «Укрлендфармінг» – 444 млн грн.

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...