RU  UA  EN

Неділя, 16 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.20
Бізнес

Голосування за кращий ресторан Києва

Новини

16 червня

15 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Укрлендфармінг" Бахматюка інвестував 2 млн в нову лінію з виробництва комбікорму

Робоча група із отримання сертифікату НАССР ТОВ "СП "Весна 21" на чолі із Максимом Величко

Підприємство ТОВ СП "Весна 21", що входить в групу компаній "Укрлендфармінг" (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка, інвестувало в нове обладнання для комбікормового виробництва 2 млн грн.

Це дозволить виробляти гарантовано якісні корма для кур-несучок на підприємствах агрохолдингу "Авангард", а отже отримувати яйця найвищої якості.

Підприємства "Укрлендфармінг" забезпечують повний ланцюжок виробництва в агро-бізнесі: від вирощування зерна, доробки зерна на елеваторних потужностях (очистка, сушка, зберігання) та виготовлення кормів до відгодівлі цим кормом великої рогатої худоби, свиней і курей. Загалом комбікормовий завод СП "Весна 21" виробляє біля 200 тисяч тонн кормів на рік і є основним постачальником комбікормів для курей основних птахофабрик, які входять в агрохолдинг "Авангард".

Раніше підприємство закуповувало на ринку соєву олію і соєву макуху, які є інгредієнтами для кормів, а із запуском нової лінії завод зможе самостійно виготовляти їх з власної сировини. Нова лінія із виробництва олії соєвої та соєвої макухи запрацює вже в кінці лютого.

"Ми хочемо бути впевненими в якості кормів, якими пізніше годують кур-несучок на підприємствах агрохолдингу "Авангард". Тому ми прийняли рішення про будівництво лінії, яка дасть змогу забезпечити наші потреби в білковій сировині, а саме в олії та макусі соєвій", - розповів директор ТОВ СП "Весна 21" Максим Величко

За його словами, підприємство свідомо обрало для будівництва нової лінії обладнання українських виробників - ТОВ "ЧеркасиЕлеваторМаш" і ТОВ "ВІП "Данкер", адже вони добре зарекомендували себе не тільки в Україні, а й за кордоном.

"Ми можемо бути впевненими, що постачальники обладнання зможуть ефективно налагодити роботу обладнання, а ми вчасно обслуговувати його, щоб мати можливість завжди гарантовано та вчасно отримувати якісні корми", - резюмував Величко.

AVANGARDCO IPL - найбільший в Європі виробник курячих яєць, яким володіє група компаній "Укрлендфармінг" (Ukrlandfarming). Група компаній налічує більше 300 підприємств, на яких в 600 населених пунктах України працюють більше 30 тис. осіб.

"Укрлендфармінг" є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, що керує найбільшим в країні і восьмим у світі банком родючого чорнозему загальною площею 570 тис. га.

Група представлена в 22 з 24 областей України та займається виробництвом зерна, м'яса, молока та яєць. Власником групи є бізнесмен Олег Бахматюк.

Новости партнеров

Загрузка...