RU  UA  EN

Пʼятниця, 26 квітня
  • НБУ:USD 39.35
  • НБУ:EUR 42.00
НБУ:USD  39.35
Бізнес

Допомогти Збройним Силам України! Посилання для переказів

Новини

26 квітня

Всі новини

​Енергетична незалежність підприємств прискорить децентралізацію - Косюк

Ті підприємства, які перейдуть на відновлювану енергетику впливатимуть на процес децентралізації. У цьому впевнений глава ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк, повідомляє «Новое время».

За його словами, енергетична самодостатність підприємств прискорить децентралізацію, оскільки буде притягувати до себе навколишні населені пункти.

«Сьогодні реформа децентралізації змінює територіальний устрій країни. І цей процес буде прискорений завдяки тим підприємствам, які перейдуть на відновлювану енергетику. Згодом, вони будуть забезпечувати життєдіяльність навколишніх населених пунктів. І це буде змінювати карту країни », - упевнений Косюк.

 Юрий Косюк

Він підкреслив, у всьому світі населені пункти навколо міст-мільйонників, як правило, виступають ресурсом для функціонування мега-міст.

«У всьому світі великі міста-мільйонники вже стають культурними, інноваційними, технологічними або промисловими центрами. Населені пункти агломерацій виступають ресурсом для функціонування таких мега-міст. Вони надають робочі руки, продукти і послуги, в той час як центри виконують функцію хабів, а також забезпечують функції соціального захисту, лікують і організовують безпеку. Те ж саме буде відбуватися і у нас, тільки центрами стануть підприємства, які стануть енергетично самодостатніми», - наголосив Косюк.

Глава МХП впевнений, з плином часу енергетична незалежність стане "розмивати" таке поняття, як кордони.

«За кілька десятків років звичні державні кордони остаточно втратять свій сенс і зникнуть. Зате буде створена нова модель світового існування, основним стрижнем якої стане самодостатність транснаціональних агломерацій. По суті, якщо спростити, світ впевнено крокує до глобальної децентралізації. Я переконаний, що врахування такого сценарію при плануванні і розвитку промислової інфраструктури, дасть нашій країні значну фору в порівнянні з іншими світовими гравцями», - підсумував Косюк.

Раніше, Вінницький птахокомплекс компанії «Миронівський хлібопродукт», оголосив про плани отримати біогазовий комплекс до 2020 року. Це буде чергове виробництво в МХП з отримання біогазу на основі органічних відходів. Перший такий комплекс запрацював у 2013 році в Дніпропетровській області.