RU   UA  

Пʼятниця, 19 квітня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.80
Бізнес

Вибори президента 2019

Новини

19 квітня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Українці назвали найбільш корумповану галузь в енергетиці

50% українців вважають, що ринок постачання газу лідирує у рейтингу найбільш корумпованих секторів енергетики.

Такі дані наводить дослідницька компанія GFK за результатами дослідження, проведеного в рамках проекту USAID "Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика)", передає "Главком".

Водночас дослідження показують, що найменш корумпованим сегментом енергетики українці визнають ринок «зеленої» енергетики і чистих технологій. Ознаки корупції там бачать тільки 9% українців.

Трійку найбільш резонансних "газових" скандалів очолюють газові контракти Тимошенко (69%). Ще 40% називають скандал з газовими "вишками Бойка". 33% знають або чули про скандал з офшорами і схемами Одеського припортового заводу.

Під час дослідження опитано 3856 осіб у віці від 18 років. Вибірка репрезентативна дорослому населенню України за статтю, віком, області проживання та розміром населеного пункту згідно з даними Державної служби статистики України.

Дослідження проводилося у всіх регіонах України, крім Автономної Республіки Крим і територій Донецької і Луганської областей, що не контролює уряд України.

Новости партнеров

Загрузка...