RU  UA  EN

Понеділок, 26 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

26 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Росія зупинила транзит газу в обхід України: названа причина

Російський "Газпром" зупинив прокачку газу через морський газопровід "Північний потік" для проведення планових технічних робіт на магістралі.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на дані газотранспортних компаній OPAL Gastransport і NEL Gastransport.

Обидві нитки газопроводу зупинені на два тижні (до ранку 30 липня).

В "Газпромі" запевняють, що графік робіт з технічного обслуговування трубопроводу був заздалегідь узгоджений з партнерами Nord Stream AG як на стороні постачальника, так і споживачів і врахований в заявках на транспортування газу європейським партнерам через "Північний потік".

Дана зупинка магістралі стала вже сьомою з початку експлуатації газопроводу в 2012 році. У добу "Північний потік" прокачує до 170 млн кубометрів газу. У період зупинки магістралі традиційно збільшується обсяг транспортування газу альтернативними маршрутами, зокрема через Україну.

Як повідомляв "Апостроф", раніше Організація з безпеки і співробітництва в Європі назвала російські газопроводи в обхід України "Північний потік-2" і "Турецький потік" потенційними важелями тиску і загрозою для енергетичної безпеки в Європі.

Новости партнеров

Загрузка...