"Stolitsa Group" є лідером на українському ринку нерухомості, компанія будує великі житлові комплекси з власною інфраструктурою і особливою естетикою. Кожен об’єкт, як зазначають в компанії, створюють клопіткою працею, застосовуючи європейський підхід та якісні матеріали. Компанія показує позитивні темпи будівництва та реалізації проєктів, і кризовий 2020 рік не став винятком.
Про це повідомили "Апострофу" у пресслужбі компанії.
Лише за 2020 "Stolitsa Group" ввела в експлуатацію 14 будинків у наступних житлових комплексах:
7 будинків у ЖК "Ліпінка";
2 будинки у ЖК "Галактика" (вбудовані дитячі садочки);
3 будинки у ЖК "Варшавський" (закрита прозора огорожа, окрема будівля для оренди під бізнес);
2 будинки у ЖК "Севен" та дитячий садочок в одному із них.
Житлові комплекси "Stolitsa Group" - це сучасні, масштабні та просторові рішення, в них є закрита територія, індивідуальне опалення, парковки, зручна транспортна розв’язка, енергоощадні системи тощо. Також передбачається комерційна нерухомість: супермаркети, торгові центри, спортзали, ресторани, школи та садочки.
"Ми будуємо великі житлові комплекси, дотримуючись єдиного стилю при проєктуванні. Намагаємося закінчувати будівництво згідно з планами, навіть раніше. Однак на етапі отримання сертифікату інколи можуть виникати затримки через бюрократичну складову в державних органах, які видають ці документи", - каже Едуард Соколовський, генеральний директор "Stolitsa Group".
У цьому році розпочали продаж квартир у черговому, восьмому будинку ЖК "Варшавський Плюс". Більш як 400 квартир були розкуплені інвесторами за декілька днів.
"У нас завжди черги, коли повідомляємо про старт продажу. Упродовж декількох днів усі квартири продаються", - розповідає Анастасія Тамбовська, менеджер відділу продажу.
Ввести будинок в експлуатацію планують вже у першому кварталі 2022 року. Всього у ЖК "Варшавський Плюс" заплановано побудувати 10 висоток.
На швидкість зведення будинку впливає чимало факторів, наприклад, температурний режим для певних видів робіт; огляд будівлі спеціальною комісією; під'єднання до мереж і безпосередньо паперова тяганина, зазначили в компанії. Саме останній пункт може гальмувати процес здачі об’єкту - на етапі отримання сертифікату готовності. Документ видає Державна архітектурно-будівельна інспекція.