RU  UA

Неділя, 22 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Промисловість

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

22 вересня

21 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Компанія Коломойського після великої перерви повернулася на тендери Міноборони

Укртатнафта вперше за 3,5 року взяла участь в тендері Міністерства оборони із закупівлі топліва.Кременчугскій НПЗ підконтрольний Ігорю Коломойському претендує на постачання 29 857 тонн авіаційного гасу.

Про це повідомляє enkorr .

В останній раз Укртатнафта і група Приват брала участь в тендерах Міноборони ще в лютому 2016 року. Тоді у всіх трьох тендерах НПЗ програв Трейд Коммодити, або афілійованим з нею компаніям, яка стала згодом основним постачальником палива для Збройних сил.

На тендер Міноборони подали заявки дев'ять компаній. Це максимальна кількість учасників з 2016 року, відзначає видання.

Крім Укртатнафти в торгах беруть участь Нафтотрейд-Капітал (WOG), ОККО Контракт, ТД Сокар Україна, Торум (Трейд Коммодити) і Газтрім (Unimex).

Також в закупівлях Міноборони дебютували три компанії - Глуск Україна, Люкс Країна і Альянс Енерго Трейд.

У 2018 році Міноборони закупило 57 300 тонн авіаційного гасу. Найбільшим постачальником була група ОККО (21 120 тонн). За нею розташувалися компанії, що входить до групи Трейд Коммодити Торум (16 210 тонн), Socar (13 050 тонн) і WOG (6900 тонн).

За попередній рік Кременчуцький НПЗ Укртатнафти виробив 225 тонн авіаційного гасу. Це на 22% більше в порівнянні з 2017-м. Основний обсяг палива НПЗ відвантажується в аеропорт Бориспіль.

Як повідомляв "Апостроф", Коломойського звинувачують у відмиванні в США мільярдів доларів.

Новости партнеров

Загрузка...