RU  UA  EN

Четвер, 21 листопада
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

21 листопада

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Вербівка, диверсії, вбивства: генерал оцінив небезпеку путінського плану проти України

Президенту Росії Володимиру Путіну не вдасться реалізувати багатоходовий план для дестабілізації обстановки в Україні, з метою приведення на наступних президентських і парламентських виборах до влади проросійських сил.

Таку думку висловив в інтерв'ю "Апострофу" експерт з питань безпеки, ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

"З огляду на проблеми, які є в Росії, путінська стратегія все більше і більше зазнає поразки. Наміри Путіна застосувати до України багатоходову операцію для дестабілізації обстановки в нашій країні, з метою приведення на наступних президентських і парламентських виборах до влади проросійських сил, вже реалізутьєся. Таким чином він хоче змінити євроатлантичний вектор України щодо свого майбутнього. Я впевнений, що цього не станеться", - сказав експерт.

За словами Богдана, в цьому напрямку зараз задіяний весь ресурс російських спецслужб, весь ресурс колаборантської п'ятої колони у вигляді відповідних політичних сил і окремих засобів масової інформації, які проплачені Москвою.

Детальніше про те, як Росія будує мережу своїх агентів серед вищих чиновників України, та які заходи вживають наші спецслужби, щоб протидіяти цьому читайте в матеріалі "Апострофа" - Росія деградує і скоро повторить долю СРСР - генерал.

Новости партнеров

Загрузка...