У США засудили заклики президента Росії Володимира Путіна до невтручання в ситуацію в Венесуелі.
Про це повідомляє видання "Голос Америки".
Сенатор-республіканець Марко Рубіо, якого американські ЗМІ називають головним двигуном політики США з приводу Венесуели, заявив, що слова Кремля із засудженням втручання "третіх сил" в події в цій країні не піддаються розумінню.
22 січня президент США Дональд Трамп офіційно визнав лідера опозиції в Венесуелі Хуана Гуайдо тимчасовим президентом країни. Гуайдо є президентом Національної асамблеї Венесуели. На думку уряду США, це єдиний легітимно обраний орган влади в Венесуелі.
Віце-президент Майк Пенс, в свою чергу, засудив і назвав "диктатором" Ніколаса Мадуро, проти якого виступають протестувальники в Венесуелі. Пенс також підтримав протестуючих.
23 січня прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що зовнішнє втручання в події в Венесуелі може бути небезпечним. А на наступний день в телефонній розмові президент Росії Путін підтримав Мадуро. В ході розмови глава РФ засудив "деструктивне зовнішнє втручання" до Венесуели.
Заяви керівництва Росії про неприпустимість зовнішнього втручання прокоментував сенатор-республіканець Марко Рубіо.
"США надають підтримку у відповідь на прохання конституційно законного президента Венесуели (Хуан Гуайдо - ред.). Це прохання також підтримали 11 країн регіону. Що ж стосується серійного інтервента Путіна (згадайте України, Сирію, вибори в США в 2016-му році) , то його заклики до невтручання не піддаються розумінню", - заявив Рубіо на своїй сторінці в Twitter.
Як повідомляв "Апостроф", російський журналіст Руслан Осташко запропонував піти за сценарієм Венесуели і визнати президентом України потрібну людину для подальшого "вибудовування відносин".