РУС. | УКР.

Четвер, 21 лютого
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.90
Політика

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

21 лютого

20 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Чубаров розповів, кого потрібно депортувати після звільнення Криму: опубліковано відео

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що необхідно розробити законодавство, в якому буде прописана відповідальність за співробітництво з окупантами під час анексії Криму Росією.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".

"При цьому я впевнений, що держава має покарати цих людей, які сприяли окупації, які зміцнювали окупантів", - сказав Чубаров зазначив, що таких людей набереться кілька тисяч.

Проте, говорить він, не можна притягати до відповідальності таких людей, як директори шкіл, вчителі і лікарі, і вони "повинні просто отримати якісь обмеження на певний термін, на 5 років, 3 роки, не більше".

"Тому що, виконуючи свої посадові обов'язки, вони переходили деякі межі, і моральні, і, можливо, адміністративні, але без цього вони б не працювали", - додав голова Меджлісу.

Також він вважає, що ті люди, які оселилися в Криму з моменту його окупації – 20 лютого 2014 року – повинні покинути територію півострова. Чубаров заявив, що ці люди і ті, хто з вказаного моменту купував нерухомість і займався будівництвом в Криму, скоїли злочин.

"Ті люди (ким би вони не були), які заїхали на півострів всупереч українському законодавству після 20 лютого, можливо, 27 лютого, можливо, 16 березня 2014 року, коли був зімітований нібито "референдум" – всі, хто оселився в Криму за окупаційних часів, зобов’язані негайно виїхати", говорить голова Меджлісу.

"Їм просто краще виїхати. Якщо вони не поїдуть, то ми їх повинні просто звідти депортувати", - підсумував він.

Читайте повну версію інтерв'ю з Рефатом Чубаровим для "Апострофа": "Україна поверне Крим раніше, ніж цього хотіли би в Кремлі".

Новости партнеров

Загрузка...