RU  UA  EN

Неділя, 22 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 вересня

21 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Стало відомо, хто буде отримувати борги "Газпрому" після ліквідації "Нафтогазу"

Борг російського "Газпрому" Україні після ліквідації "Нафтогазу" отримуватиме Кабінет Міністрів.

Про це у своєму блозі розповів народний депутат від "Батьківщини" Сергій Євтушок.

"Не хвилюйтеся – Росія і "Газпром" заплатять все до останньої копійки. Ці гроші підуть не на мільйонні премії керівництву "Нафтогазу". Ці гроші мають піти людям, а не в кишені чиновників! Бо Росія винна борг Україні, а не "Нафтогазу". І після його ліквідації право вимагати борг з Росії перейде до Кабінету Міністрів, а це є урядова структура, це представники українського народу", – написав він, коментуючи активізацію президентських представників на заяви Юлії Тимошенко щодо необхідності ліквідувати "Нафтогаз".

Він також зазначив, що з приходом нової влади ринок газу буде демонополізовано і це дозволить знизити ціни на газ для українців щонайменше вдвічі. Саме перспектива втрати корупційних надприбутків, на думку депутата, і змушує нині президентських посіпак мстити Юлії Тимошенко, яка принципово відстоює інтереси простих людей.

Окрім того, народний обранець нагадав, що ліквідація "Нафтогазу" – це одна вимог Третього Енергопакету законодавства ЕС, який набув чинності у 2011 р.

"Нафтогаз" – це курка, яка несе золоті яйця. Це прибуткова корпорація, то навіщо ж її ліквідовувати?..Єдине що ці золоті яйця до народа не доходять", – зауважив політик.

Новости партнеров

Загрузка...