RU  UA  EN

Понеділок, 17 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.20
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Народний фронт" закликав депутатів Ради захистити Конституцію

"Народний фронт" закликає народних депутатів всіх фракцій Верховної Ради України невідкладно долучитися до підписання подання до Конституційного Суду щодо відповідності Указу президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів" від 21 травня 2019 року.

Депутати фракції "Народний фронт" вже поставили свої підписи, йдеться в повідомленні на сайті політсили.

"Ми твердо заявляємо про те, що підписання цього подання є політичним і громадянським обов’язком кожного члена парламенту, оскільки мова йде про факт порушення Конституції найвищою посадовою особою держави – Президентом України", - відзначається в повідомленні.

У "Народному фронті" звертають увагу на те, що Указ про розпуск парламенту може привести до більш глобальних загроз для держави.

"Або ми захистимо Основний Закон України від цинічної атаки, або його нехтування породжуватиме нові глобальні загрози для держави. Переконані, це іспит державницьких сил на здатність захистити країну від правового безчинства і руйнування основ державності… Сьогодні незаконно розпускають парламент - завтра здадуть частину території України чи дозволять російським військам перебувати у Донецьку чи Луганську, як це свого часу зробив Янукович Харківськими угодами, забезпечивши плацдарм російській армії для окупації Криму", - йдеться в повідомленні "Народного фронту".

Новости партнеров

Загрузка...