RU  UA  EN

Понеділок, 23 грудня
  • НБУ:USD 41.60
  • НБУ:EUR 43.30
НБУ:USD  41.60
Політика

Новини

23 грудня

Всі новини

Ірпінь перетворюється в "Чикаго": активіст розповів про злочини в місті

Влада Ірпеня намагаються залякати активістів, які протестують проти прийняття в місті незаконного Генерального плану, який не обговорювалося на реальних громадських слуханнях.

Про це повідомив лідер місцевого громадського руху, що опонує міській владі, Олексій Зіневич.

Він заявив, що в його будинок намагалися увірватися "тітушки", а також пошкоджено майно належить йому найбільшого провайдера Інтернет в місті компанії "Бест".

"ОПГ (організована злочинна група - ред.) Карплюка показала своє справжнє обличчя. О 6.30 ранку до мене додому ломилося близько 50 тітушек в масках, пошкодили огорожу. О 7.00 членам нашої команди почав надходити телефонний спам. О 8.00 в міськраді почалася війна, активістів тиснули, виштовхували, не давали слова. О 9.00 моєї компанії Бест порізали основні та резервні кабелі, всі абоненти без сервісу. О 9.30 почалися проплачені провокації під офісом і у міської ради. Хто говорив, що Ірпінь НЕ Чикаго? Нас не залякати. Далі буде ", - написав він.

Зіневич додав, що магістральні кабелі компанії були вирізані "зі знанням справи, професіоналами".

"Також порізані і кабелі мобільних операторів. На подив, що знаходяться в цих же шахтах кабелі компанії" Айлан ", яка належить екс-меру Карплюк, залишилися цілими", - зазначив він.

Активісти уточнюють, що без Інтернету залишилися 15 населених пунктів Приірпіння.

Раніше Зіневич також публікував інформацію про те, що люди в масках і з бензопилами ламають паркан його будинку. На думку активіста, за цими провокаціями стоїть екс-мер міста Володимир Карплюк, який на недавніх фейковий громадських слуханнях виступав в якості глави інвестиційної ради міста, а також є публічним спікером генплану незважаючи на те, що пішов у відставку в серпні 2018 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Ірпені за участю "тітушек" міська рада прийняла Генеральний план. Громадські активісти, а також народні депутати вимагали провести реальні громадські слухання, оскільки документ, на їхню думку, передбачає тотальну забудову міста, реалізація деяких його положень може призвести до екологічної катастрофи в передмісті Києва.