RU  UA  EN

Вівторок, 20 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.05
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 серпня

19 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

В Україні провели унікальні випробування нового озброєння для ЗСУ: фото і відео

Контрбатарейний радар 1Л220УК, який був розроблений КП "НВК "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром", на державних випробуваннях перевищив задані тактико-технічні характеристики.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

На основі протоколів, підписаних членами державної комісії, найближчим часом буде складено акт державних випробувань, в якому, за наявною інформацією, буде рекомендовано до прийняття 1Л220УК на озброєння Збройних Сил України.

Під час випробувань було проведено експеримент з можливості 1Л220УК працювати на теоретично максимальній допустимій дальності своєї дії. У ході нього було виявлено артилерію та реактивні системи на дальності, в залежності від типів снарядів, у 1,3-2 рази більшу за визначену завданнями державних випробувань.

Таким чином, 1Л220УК може знаходитись на більшій відстані від фронту, охопивши ширший сектор ворожих позицій. Це значно підвищує його бойову ефективність та дозволяє розташувати новітній контрбатарейний радар за межами можливого вогневого ураження противником.

Такі високі можливості 1Л220УК були досягнуті завдяки потужній цифровій фазованій активній решітці, яка працює у мікрохвильовому діапазоні та "бачить" навіть невеликі артилерійський снаряди, наприклад, мінометні міни, за десятки кілометрів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", нові українські крилаті ракети наземного базування для ураження морських і берегових цілей "Нептун" мають маневреність в 180 градусів і здатність вражати ціль на відстані більше 200 км.

Новости партнеров

Загрузка...