RU  UA  EN

Субота, 24 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

24 серпня

23 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У мережі одним фото показали результати виборів в Раду

У мережі виклали фото, що відображає результати позачергових парламентських виборів в Україні, де серед сірих парасольок у натовпі під час дощу приблизно п'ята частина жовто-блакитних.

Фотографію опублікував популярний Telegram-канал суспільно-політичної тематики "Міністерство П", його автор - відомий блогер Роман Шрайк.

Автор також запропонував розфарбувати кілька парасольок з картинки в кольори прапора Росії, щоб показати прихильників проросійських політичних сил. Такі партії в цілому набрали близько 15% голосів українських виборців.

"Результати виборів в одній картинці. Ще б кілька парасольок в триколори розфарбувати", - йдеться у підписі до опублікованого зображення.

Як повідомляв "Апостроф", за результатами попереднього підрахунку голосів на виборах до Верховної Ради, партія президента Володимира Зеленського "Слуга народу" набирає більше 40% голосів виборців, також ця політична сила отримала найбільшу підтримку за мажоритарними округами. Таким чином, в Україні з великою ймовірністю очікується одномандатна коаліція з однієї політичної сили, підконтрольної главі держави.

Новости партнеров

Загрузка...