Після того, як експерти назвали рейтинг найкращих кросоверів з пробігом, які не ламаються і не вимагають занадто вартісного ремонту, стали відомі найбільш ненадійні авто з пробігом - ці машини краще не купувати.
Про це пише видання What car?
1. Range Rover ( 2013)
Рейтинг надійності: 69,3%
Найпоширеніша проблема Range Rover була пов'язана з акумулятором, але деякі основні компоненти теж вийшли з ладу, включаючи коробку передач і підвіску. Ремонт авто може коштувати не менше 1,5 тисячі доларів.
2. Nissan X-Trail (2014)
Рейтинг надійності: 77,1%
Фактично 39% автомобілів Nissan X-Trail мали проблеми - несправності відзначали в 11 з 14 категорій. Приблизно половина поломок можна було відремонтувати в той же день, а інші залишалися на ремонті більше тижня. За ремонт власникам довелося заплатити до 2 тисяч доларів.
2. Jeep Renegade (2015)
Рейтинг надійності: 77,1%
Jeep Renegade страждає від електричних несправностей - половина власників автомобілів повідомила як мінімум про одну проблему: радіостанції DAB і дисплеї на приладовій панелі перестали працювати належним чином. Більшістю автомобілів можна було керувати, і вони були відремонтовані в той же день, але третина власників повинна була заплатити від 800 до 2 тисяч доларів.
4. Range Rover Velar (2017)
Рейтинг надійності: 77,9%
Близько 48% власників Range Rover Velar повідомили, що в їхньому автомобілі виникла несправність, а у 33% виникли проблеми з електрикою, не пов'язані з двигуном. Інші проблеми були з кузовом, внутрішнім обладнанням і супутниковою навігацією.
5. Range Rover Evoque (2011-2019)
Рейтинг надійності: 78,4%
У власників Range Rover Evoque були проблеми в 13 з 14 категорій, не було проблем тільки з рульовим керуванням. Ремонт половини автомобілів зайняв більше тижня і коштував від 130 до 2 тисяч доларів.
6. Ford Edge (2016)
Рейтинг надійності: 80,7%
Власники Ford Edge багато часу проводять в гаражах - 45% їх автомобілів вийшли з ладу, а близько половини простоювали на ремонті більше тижня. З цілого ряду проблем найбільше (15%) викликала електрична система кондиціонування і немоторні проблеми.
7. Renault Kadjar (2015)
Рейтинг надійності: 81,3%
У Renault Kadjars було багато електричних неполадок - 34% автомобілів вийшли з ладу, а 11% проблем були пов'язані з електрикою, яка не відноситься до двигуна. Три чверті автомобілів не використовувалися в дорозі більше тижня, деяким власникам довелося заплатити від 70 до 2 тисяч доларів.
8. Land Rover Discovery Sport (2014)
Рейтинг надійності: 81,9%
Близько 43% власників Land Rover Discovery Sport зіткнулися з проблемами, що відносяться до всіх категорій, крім рульового управління. На ремонт чверті машин пішло більше тижня, за який довелося віддати до 2 тисяч доларів.
9. Nissan Qashqai бензин (2014)
Рейтинг надійності: 82,1%
Бензиновий Nissan Qashqais показав себе трохи гірше дизелів: 48% проти 42%. Проблеми з акумулятором спостерігалися у 24% автомобілів, а у 6% були проблеми з гальмами і проблеми з двигуном. Єдиний плюс в тому, що половина ремонтних робіт була виправлена в той же день.
10. Дизель Vauxhall Astra (2015)
Рейтинг надійності: 82,3%
У дизельних Vauxhall Astras рейтинг надійності на 10% нижче, ніж у бензинових авто і майже вдвічі більше помилок. Майже чверть проблем була пов'язана з гальмівною системою, а кожна п'ята - з двигуном або коробкою передач/зчепленням. На ремонт майже третини машин пішло більше тижня.
Як повідомляв "Апостроф", раніше назвали кращі дизельні авто, які витрачають мало палива.