Наразі питання мобілізації ув'язнених в Україні є дуже спірним та непростим. Спочатку необхідно встановлювати окремі правила, після цього можна буде піти на цей крок.
Про це розповів начальник Департаменту патрульної поліції, генерал Євген "Маршал" Жуков.
Читайте також: Викрадають людей із лікарні: на Хмельниччині ТЦК опинився у центрі скандалу, відео
“Розвивати цю тему (мобілізації ув'язнених – ред.) я не хочу. Але про створення приватної військової компанії типу ЧВК у нас в Україні – я підтримую цю історію” , – заявив Жуков.
Він наголосив, що зараз в Україні є велика кількість військових професіоналів, яких "списали". Є також ті, які не можуть знайти себе у цивільному світі.
"Зібрати всіх разом і створювати, по-перше, робочі місця, а по-друге, ми створюємо професіоналів, які будуть мотивувати, готувати інших людей. Але теж мають бути правила", - розповів начальник Департаменту патрульної поліції.
Раніше ми пояснювали, як працюватиме смарт-мобілізація в Україні.
- Вас може зацікавити:
Війна переходить на новий етап: Залужний про небезпечний сценарій та посилення мобілізації
Відстрочка від мобілізації: шість причин, з яких її анулюють
"Війна набирає інших обертів": Данилов розповів, чи буде посилення мобілізації в Україні
В Україні дев'ятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.