RU  UA  EN

Пʼятниця, 22 листопада
  • НБУ:USD 41.00
  • НБУ:EUR 43.20
НБУ:USD  41.00
Суспільство

Новини

21 листопада

Всі новини

В Раду внесли ще один законопроєкт про мобілізацію: що він передбачає

Народний депутат Олексій Гончаренко вніс на розгляд парламентарів новий, менш кардинальний, законопроєкт про мобілізацію.

Основні тези законопроєкту він опублікував на своїй сторінці в telegram.

Читайте також: Чи можна мобілізувати чоловіків, які виїхали за кордон: детальне пояснення

Зокрема, відповідно до законопроекту Олексія Гончаренка, демобілізація має відбуватися через 18 місяців служби в армії (за проектом Кабміну - через 36). Також він пропонує звільнення строковиків через місяць після набрання законної сили законом (у варіанті Кабміну - через 7 місяців). У новому законопроекті пропонується відстрочка від мобілізації на 12 місяців, тоді як уряд у своєму законопроєкті пропонував 6 місяців. Також Гончаренко пропонує заборонити мобілізацію чоловіків з інвалідністю 3 групи та зробити відстрочку від мобілізації для осіб з інвалідністю та здобувачів вищої освіти.

Раніше прикордонники роз'яснили, чи випускають з України інвалідів 3 групи.

  • Вас також може зацікавити:

Мобілізація по-новому в Україні: юрист пояснила головні нюанси законопроєкту

Чи можна 17-річним виїжджати з України під час війни: коментар адвоката

Нелегальний виїзд чоловіків за кордон: скільки зараз коштують "послуги"

В Україні одинадцятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З 24 лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.