У Луцьку було затримано та засуджено адміністраторку Telegram-каналу, яка займалася розголошенням місць видачі повісток - їй дали п'ять років умовно.
Про це повідомляє оперативне командування "Захід".
Така незаконна діяльність громадянки України суттєво ускладнювала процес комплектування лав Збройних сил України та інших військових формувань.
Читайте також: "Їх треба брати за вухо і вести до ТЦК": мер Конотопа записав звернення до Ради щодо мобілізації
За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, адміністраторку Telegram-каналу звинуватили у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань.
Як вдалося встановити, з осені 2023 року вона систематично публікувала повідомлення у своєму каналі, інформуючи підписників про місця, де у Луцьку вручалися повістки. Пізніше цей канал було перейменовано на "Волинь погода" для маскування.
У ході судового процесу обвинувачена визнала свою провину. З огляду на це суд затвердив угоду про визнання винності. Вироком їй було призначено покарання у вигляді позбавлення волі на п'ять років з відстрочкою виконання на випробувальний термін. Умовою для запобігання реальному відбуванню покарання стала відсутність скоєння нових злочинів протягом дворічного випробувального терміну.
В Україні триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року - повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.
Раніше ми повідомляли про те, яку категорію чоловіків можуть примусово доставляти до ТЦК
- Вас також може зацікавити
Регата не вдалася: на Тисі затримали чергову групу "спортсменів"-ухилянтів, фото
Скільки ухилянтів шукають за неявку в ТЦК на Волині: озвучена цифра
Що буде з військовим обліком: нардеп озвучив найважливіші зміни у мобілізації