Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Євро-2016: суперник збірної України здобув перемогу у спарингу: відео голів

4 червня в Гельзенкірхені суперник збірної України по Євро-2016, чинний чемпіон світу Німеччина обіграла Угорщину з рахунком 2:0. У першому таймі після швидкої атаки м'яч у свої ворота зрізав захисник угорців Адам Ланг, а в другій 45-хвилинці відзначився Томас Мюллер, який добив м'яч у ціль після удару Маріо Гомеса.

Таким чином, Німеччина, яка 12 червня в Ліллі зустрінеться з Україною в першому турі групового турніру Євро-2016, зуміла реабілітуватися за поразку від Словаччини 1: 3 у першому спарингу.

Німеччина - Угорщина - 2:0 (1:0)

Голи: Ланг, 39 (1:0 - автогол). Мюллер, 63 (2:0).

Німеччина: Нойер, Хеведес, Боатенґ, Рюдіґер, Хектор (Джан, 46), Мюллер (Сані, 69), Хедіра (Гомес, 46), Кроос (Швайнштайґер, 68), Езіл, Гетце (Подольські, 79), Дракслер (Шюррле , 60).

Угорщина: Кіраї, Фіола (Беше, 82), Ланг, Гузміч, Кадар, Джуджак, Надь, Пінтер (Ґера, 59), Кляйнхайслер (Штібер, 82), Ловренчич, Салаї (Прішкін, 64).

Попередження: Кроос, 36. Кляйнхайслер, 42. Ґера, 90+1.

Суддя: Стремберґссон (Швеція)

4 червня. Ґельзенкірхер. Стадіон "АуфШальке".

Відзначимо повернення на поле лідера і капітана збірної Німеччини Бастіана Швайнштайґера - він пропустив два з половиною місяці через травму, отриману в "Манчестер Юнайтед". Швайні провів на полі 25 хвилин, проте чимось особливим не виділявся. Втім, судячи з усього, тренерський штаб випустив футболіста для перевірки його функціональної і фізичної готовності.

Додамо, що Угорщина зіграє на чемпіонаті Європи в групі F проти збірних Австрії, Ісландії та Португалії. Перший матч угорці проведуть 14 червня з австрійцями.

Як повідомляв "Апостроф", 3 червня в італійському Берґамо збірна України обіграла Албанію 3:1. Українці продовжили переможну серію до чотирьох поєдинків, а в рамках заключного етапу підготовки до Євро-2016 за кілька днів до цього здолали ще одного учасника ЧЄ збірну Румунії 4:3.