Субота, 20 квітня

20 квітня

19 квітня

"Дніпро" вирвав перемогу у "Ворскли", "Зірка" обіграла "Волинь"

20 листопада відбулися заключні матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги. Головною сенсацією дня стала перемога "Дніпра" в гостьовій зустрічі з "Ворсклою" (2:1). В іншій грі "Зірка" без проблем впоралася з "Волинню" (2:0).

У Кропивницького місцева "Зірка" приймала сусіда по турнірній таблиці луцьку "Волинь". Господарі поля мали триматчеву серію поразок і перемога їм була дуже потрібна. До речі, ніяких труднощів у грі з командою Віталія Кварцяного у "Зірки" не було.

Обидва голи господарі поля забили у другому таймі. Спочатку відзначився Фаворов, потім перевагу подвоїв Білоног. Незважаючи на перемогу, "Зірка" залишилася на 9-ій сходинці турнірної таблиці.

Зірка - Волинь 2:0

Голи: Фаворов, 59, Білоног, 73

Зирка: Паст, Фатєєв (Зозуля, 90), Ковальов, Перейра, Бацула, Загальський, Айтор (полегенько, 19), Лупашко, Фаворов, Сітало, Мойя (Білоног, 66)

Волинь: Марчук, Р. Никитюк (Ляшенко, 59), Шаповал (Шандрук, 77). Логінов, Шабанов, Никитюк, Мемешев, Чепелюк, Діденко (Тетеренко, 86), Задерецкий, Петров

Другий матч ігрового дня був куди цікавіше. "Ворсклі" пророкували перемогу у зустрічі з "Дніпром", проте підопічні Дмитра Михайленка зуміли здивувати і обіграли полтавчан.

Для "Дніпра" зустріч складалася не найкращим чином: вже на 26-й хвилині Турсунов вивів свою команду вперед. Проте через дві хвилини багаторічний капітан "дніпрян" Руслан Ротань рахунок зрівняв. Вирішальний м'яч на свій рахунок записав молодий талант "Дніпра" Лучкевич.

Ворскла - Дніпро 1:2
Голи: Турсунов, 26 - Ротань, 28, Лучкевич, 77

Ворскла: Шуст, Сапай (Пердута, 73), Дитятьєв, Чеснаков, Сімінін, Загорулько (Хльобас, 46), Ткачук (Зарічнюк, 63), Ребенок, Турсунов, Бартуловіч, Кобахідзе

Дніпро: Лунін, Адамюк, Сваток, Лопыренок, Влад, Ротань, Політило, Кравченко, Лучкевич (Нагієв, 90), Луньов, Кожушко (Вакулко, 81)

Нагадаємо, що лідери УПЛ "Шахтар" і "Динамо" свої матчі 15-го туру виграли.