Пʼятниця, 3 травня

2 травня

Українські паралімпійці виграли етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону

У Львівській області відбувся етап Кубка світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону. Українська збірна виграла домашній етап, очоливши медальний залік.

Як повідомляє сайт міністерства молоді та спорту, українські паралімпійці виграли 56 нагород - 19 золотих, 16 срібних і 21 бронзову.

Друге місце в медальному заліку посіла збірна Німеччини - 13 нагород (6-4-3), а третіми стали французи - 7 нагород (6 золотих і 1 срібна). Всього в змаганнях взяли участь 18 збірних.

Відзначимо, що Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України в Яворові вперше приймав Кубок світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в аеропорту Бориспіль влаштували фантастичний прийом українській збірній, яка повернулася з Паралімпіади.