Четвер, 2 травня

2 травня

Жахлива помилка арбітра позбавила "Барселону" перемоги: опубліковано відео

У матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії стався досить курйозний епізод. На 79-й хвилині протистояння "Бетіса" і "Барселони" суддівська бригада не зафіксувала чисте взяття воріт господарів поля, що в підсумку позбавило каталонців перемоги.

Цікаво, що до зазначеної хвилині "Барселона" поступалася в рахунку 0:1, пропустивши гол на 75-й хвилині протистояння.

Що стосується скандального епізоду, то в ньому взяв участь захисник "Бетіса" Манді, який виніс "круглого" вже після того, як той повністю перетнув лінію воріт.

Під завісу зустрічі гості все ж зуміли зрівняти рахунок, проте помилка бригади арбітрів коштувала "Барселоні" двох очок.

Нагадаємо, що на даний момент "Барселона" відстає від "Реала" на одне очко, однак у мадридського клубу дві гри в запасі, одна з яких буде зіграно сьогодні, 29 січня.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що кращий бомбардир в історії "Шахтаря" відзначився забитим голом за "Спартак".