Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

Збірна Аргентини з Мессі зганьбилася у матчі відбору ЧС-2018: опубліковано відео

Збірна Аргентини не змогла обіграти Венесуелу в матчі відбору на чемпіонат світу з футболу-2018.

Фіналісти минулорічної світової першості приймали останню команду турнірної таблиці у себе вдома, але порадувати рідну публіку позитивним результатом не змогли. Гра завершилася з рахунком 1:1.

Цікаво, що у збірної Аргентини з перших хвилин грав лідер команди Ліонель Мессі, але навіть присутність зіркового футболіста не допомогла місцевому колективу здобути перемогу.

Рахунок був відкритий у другому таймі венесуэльцем Джоном Мурільйо, однак рівність було відновлено після автоголу захисника венесуельців Фельтшера.

На даний момент аргентинці йдуть на п'ятому місці відбору і ризикують опинитися "за бортом" чемпіонату світу. Попереду у Аргентини ігри з Еквадором і Перу, які потрібно обов'язково вигравати. Якщо ж команда збереже п'яту сходинку, то вона буде грати в стикових матчах за право отримати путівку на ЧС-2018.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України програла Ісландії у відборі ЧС-2018.