Пʼятниця, 29 березня

28 березня

Російські фанати вистрілили файєром під час матчу Ліги чемпіонів: опубліковано відео

Фанати московського "Спартака" влаштували справжній хаос на трибунах стадіону "Людські врт" у Словенії під час матчу першого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Марібору" (1:1).

Російські вболівальники запалили піротехніку на своєму секторі, однак цим не обмежилися. Фанати вирішили вистрілити одним з фаєрів прямо в учасників матчу. Фаєр пролетів через половину поля, ледь не зачепив арбітра поєдинку Деніза Айтекіна і приземлився в центральному колі.

Інцидент стався вже на початку першого тайму, після чого арбітру довелося перервати матч на кілька хвилин. Після цього диктор по стадіону зробив оголошення, що в разі повторення інциденту матч може бути повністю зупинений.

Раніше "Апостроф" опублікував результати всіх матчів Ліги чемпіонів 13 вересня.