Понеділок, 6 травня

6 травня

Турецькі футболісти-ампутанти забили розкішний гол у ворота росіян: опубліковано відео

Паралімпійська збірна Туреччини обіграла збірну Росії в чвертьфіналі чемпіонату Європи серед футболістів-ампутантів завдяки шедевральні голу.

За рахунку 1:1 у другому таймі турецька збірна після введення м'яча з-за бокової лінії розіграла ефектну комбінацію, яка призвела до не менш красивого удару під поперечину.

Матч в підсумку завершився перемогою Туреччини над чемпіонами світу 2014 року з рахунком 2:1.

Відзначимо, що чемпіонат Європи серед футболістів-ампутантів проходить у Стамбулі з 1 по 12 жовтня. У півфінал турніру вийшли збірні Туреччини, Польщі, Англії та Іспанії.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українські паралімпійці стали чемпіонами світу з футболу.