Четвер, 18 квітня

18 квітня

"Динамо" зіграло у бойову нічию з "Янг Бойз": відеоогляд

Київське "Динамо" в рамках третього туру Ліги Європи на своєму полі приймало "Янг Бойз". Зустріч завершилася бойовою нічиєю - 2:2.

У першому таймі кияни змусили понервувати рідну публіку, двічі поступаючись у рахунку. Спочатку рахунок відкрив Ассале, на що точним ударом відзначився Мбокані, а потім форвард "Янг Бойз" знову вивів свою команду вперед.

На початку другої половини зустрічі Морозюк прямим ударом зі штрафного знову встановив рівність в рахунку. За 10 хвилин до кінця зустрічі гості залишились в меншості, але "Динамо" свої шанси використовувати не змогло.

Динамо — Янг Бойз 2:2
Голи: Мбокані, 34, Морозюк, 49 – Ассале, 17, 40.

Динамо: Коваль – Кендзьора, Віда (Пантіч, 80), Кадар, Піваріч – Морозюк, Сидорчук (Гармаш, 62), Буяльський, Гонсалес – Мораєс – Мбокані (Бесєдін, 90+2).

Янг Бойз: фон Бальмос — Мбабу, фон Берген, Нуху, Лотомба — Фасснахт, Саного, Соу (Эбишер, 76), Сулеймані — Нгамалеу (Шик, 85), Ассале (Нсаме, 90).

Попередження: Фасснахт, Мбабу, Саного.

Видалення: Саного, 82 (друга жовта картка).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Зоря" стала автором чергової сенсації в Лізі Європи.