Середа, 24 квітня

24 квітня

"Боруссія" Ярмоленка і "Шальке" Коноплянки зіграли найкращий матч сезону в Німеччині: відеоогляд

У центральному матчі 13-го туру чемпіонату Німеччини "Боруссія" приймала "Шальке". Феноменальний матч завершився внічию з рахунком 4:4.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Боруссія" - "Шальке".

Команда Андрія Ярмоленка забила чотири голи вже в перші 25 хвилин гри - Обамеянг забив сам і віддав гольову передачу на Гьотце, один гол гості забили в свої ворота, а четвертий м'яч на рахунку Геррейро. Лідер збірної України результативними діями відзначитися не зумів.

Однак "Шальке" проявив характер і зумів відігратися у другому таймі. Два голи "Шальке" забивав, граючи в більшості - другу жовту картку отримав Обамеянг. Відзначимо, що на рахунку Євгена Коноплянки - дві гольові передачі, в тому числі і на четвертій доданій до другого тайму хвилині, коли Налдо зрівняв рахунок в матчі. Ще один асист українець віддав після втрати Ярмоленка.

"Боруссія" Д - "Шальке" - 4:4
Голи: Обамеянг, 12, Стамбулі, 18 (автогол), Гетце, 20, Геррейро, 25 - Бюргшталлер, 61, Харіт, 65, Каліджурі, 86, Налдо, 90+2

"Боруссія" Д: Вайденфеллер, Папастатопулос, Шмельцер, Геррейро (Загаду, 84), Топрак, Гьотце, Шахін, Пулішіч, Вайгль, Ярмоленко (Бартра, 69), Обамеянг.

"Шальке": Ферманн, Налдо, Керер (Настасіч, 46), Ощіпка, Маккенна (Харіт, 34), Каліджурі, Майер, Стамбулі, Коноплянка, Ді Санто (Горетцка, 34), Бюргшталлер.

Попередження: Папастатопулос, Обамеянг, Кастро - Маккенна, Керер, Даніель Каліджурі, Коноплянка

Вилучення: Обамеянг