Субота, 4 травня

4 травня

Гравець збірної України забив гол за європейський клуб: опубліковано відео

Півзахисник збірної України Євген Шахов відзначився забитим голом за грецький ПАОК у матчі 1/8 фіналу Кубка Греції проти "Трікале".

Шахов вийшов на поле з перших хвилин, а відзначитися зумів вже в доданий до другого тайму час. Після подачі кутового українець на дальній штанзі замкнув скидку партнера по команді.

Гол Шахова поставив крапку у зустрічі. Матч в підсумку завершився перемогою ПАОКа з рахунком 5:1. Відзначимо, що дублем в цій грі відзначився екс-гравець "Чорноморця" та "Дніпра" Лео Матос.

У поточному сезоні на рахунку Шахова 15 матчів і 2 голи у всіх турнірах у складі ПАОКа.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українець Роман Зозуля вдруге поспіль був визнаний найкращим гравцем місяця в іспанському клубі.