Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Український футболіст забив фантастичний гол в Європі: опубліковано відео

Український півзахисник бельгійського "Сент-Трюйдена" Роман Безус забив гол прямим ударом з кутового в матчі 20-го туру чемпіонату Бельгії проти "Стандарда".

Українець вийшов на поле на 86-й хвилині матчу і через чотири хвилини відзначився фантастичним ударом. Від кутового прапорця Безуса закрутив м'яч у ворота. Гравець "Стандарда", який стояв на ближній штанзі, спробував вибити м'яч, але лише зачепив його, і в підсумку сфера опинилася в сітці.

При цьому Безус приніс своїй команді виїзну нічию. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Для Безуса цей гол став другим в дванадцяти матчах за "Сент-Трюйден" в поточному сезоні.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українець Роман Яремчук забив переможний гол за "Гент" на 97-й хвилині матчу.