Пʼятниця, 19 квітня

18 квітня

Українські біатлоністи "застрелилися" у другій гонці Олімпіади, а "золото" виграв легендарний француз

На Зимових Олімпійських іграх відбулася чоловіча гонка переслідування в біатлоні.

Як повідомляє "Апостроф", третю олімпійську перемогу в кар'єрі здобув легендарний француз Мартен Фуркад.

ОЛІМПІАДА 2018: ВСЕ РЕЗУЛЬТАТИ 12 ЛЮТОГО

Стартувавши восьмим, француз першу половину гонки відсидів за спинами групи суперників, вирвавшись в лідери після третьої стрільби. Обидві стійки француз відпрацював ідеально і впевнено виграв золоту медаль, фінішувавши з французьким прапором в руках.

Неабияка боротьба розгорнулася за "срібло" і "бронзу". Перед четвертою стріляниною на медалі претендував з десяток біатлоністів. У підсумку, найточнішими виявилися швед Себастьян Самуельсон і німець Бенедікт Долль.

Німець втік зі стадіону майже на 10 секунд швидше за шведа, але той швидко "з'їв" відставання. Перед входом на стадіон швед на одному з пагорбів вдало атакував німця і пішов у невеликий відрив. У підсумку, Самуельсон і посів друге місце, залишивши Доллю "бронзу".

Зазначимо, що призери спринту зазнали фіаско в персьюті. Олімпійський чемпіон Арнд Пайффер на цей раз фінішував лише восьмим, "бронзовий" італієць Домінік Віндіш перетнув фінішну лінію 16-м, а Міхал Крчмар скотився з другого місця на 30-е.

Не порадували і наші хлопці, припустившись 15 промахів на трьох. У підсумку, Дмитро Підручний фінішував 34-м, Артем Прима - 38-й, а Сергій Семенов посів 49-е місце. З нашої трійці непоганий хід у Прими. Підручний та Семенов біжать дуже повільно.

Наступна біатлонна гонка відбудеться 14 лютого. Жінки розіграють медалі в індивідуальній гонці.

Нагадаємо, жіночу гонку переслідування виграла Лаура Дальмаєр.