Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Біатлон на Олімпіаді-2018: хроніка і результати жіночої індивідуальної гонки

15 лютого на Олімпійських іграх в Пхенчхані відбулася індивідуальна гонка на 15 кілометрів серед біатлоністок.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію індивідуальної гонки.

Відзначимо, що гонка повинна була відбутися 14 лютого, проте була перенесена через сильний вітер в Пхенчхані.

Україну в гонці представляли чотири біатлоністки. Вперше на Олімпіаді-2018 виступила Юлія Джима. Також на старт вийшли Валентина Семеренко, Віта Семеренко і Анастасія Меркушина. У той же час Ірина Варвинець і Олена Підгрушна "індівідуалку" пропускали.

Перемогу в гонці сенсаційно здобула шведка Ханна Еберг, "срібло" взяла представниця Словаччини Анастасія Кузьміна, а бронзову медаль - німкеня Лаура Дальмаєр.

Найкращою серед українок стала Юлія Джима, яка з двома промахами фінішувала 20-ю.

ХРОНІКА І РЕЗУЛЬТАТИ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ГОНКИ

Нагадаємо, раніше на Олімпіаді-2018 відбулися дві жіночі гонки. Спринт, а також гонку переслідування виграла німкеня Лаура Дальмаєр. У України найкращий результат показала Віта Семеренко, яка в спринті фінішувала 14-ю.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, де дивитися індивідуальну гонку.