28 березня

27 березня

26 березня

Збірна України зробила феноменальний камбек в хокеї

Національна хокейна збірна України в рамках підготовки до чемпіонату світу в товариському матчі зіграла з Угорщиною.

Тривалий час у нашої команди нічого не виходило. На початку третього періоду українці програвали з рахунком 0:4. Але все-таки Україні вдалося переломити хід невдало складавшегося поєдинку. До кінця зустрічі українці зуміли відігратися, завдяки голам Віктора Захарова, Микити Буценка, Сергія Бабинця і Віталія Ляльки.

Матч перейшов в овертайм, який не приніс успіху жодній з команд, а в серії буллітів точнішими були угорці.

"В кінці гри ми не опустили руки. Після другого періоду, в перерві, поставили собі завдання виграти 3-й період. Вірили до кінця. Таке трапляється. Це урок нам і угорцям - грати до кінця. Вся команда проявила характер, але товариські гри показали, що нам ще багато над чим потрібно працювати ", - сказав форвард збірної України Віктор Захаров в інтерв'ю xsport.ua.

Цей матч став останньою перевіркою для української збірної перед стартуючим 22 квітня в Каунасі чемпіонатом світу в Дивізіоні IB. У ньому також візьмуть участь збірні Литви, Японії, Хорватії, Естонії та Румунії.

Раніше "Апостроф" повідомляв про чергову перемогу юнацької збірної України з хокею.