Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

Швеція стала чемпіоном світу з хокею, вигравши у фіналі в серії буллітів: відеоогляд

У Копенгагені відбувся фінальний матч чемпіонату світу з хокею між Швецією і Швейцарією. Чемпіонами світу стали шведські хокеїсти.

Командам не вдалося визначити переможця за підсумками трьох періодів і овертайму, а в серії буллітів точнішими виявилися шведи, які закинули дві шайби, тоді як швейцарці відзначилися лише одним успішним буллітом.

Шведська збірна виграла чемпіонат світу вдруге поспіль і в одинадцятий раз в історії.

Швеція - Швейцарія - 3:2 Б (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Голи: Нідеррайтер - 4 (Йосі, Фіала), 16:38 - 0:1. Нюквіст - 4 (Екхольм), 17:54 - 1:1. Майер - 2 (біл., Корво, Йосі), 23:13 - 1:2. Зібанежад - 6 (біл., Екман-Ларссон), 34:53 - 2:2.

Переможний буліт: Форсберг.

Бронзовим призером стала збірна США, яка в матчі за третє місце розгромила Канаду з рахунком 4:1.

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", в півфіналі Швеція розгромила США, а Швейцарія сенсаційно обіграла Канаду.