Вівторок, 30 квітня

30 квітня

Колумбія - Англія: відео історичної серії пенальті "трьох левів"

Збірна Англії в серії післяматчевих пенальті обіграла збірну Колумбії і вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу-2018.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Колумбія - Англія.

В основний час матчу команди обмінялися голами Гаррі Кейна, який забив з пенальті, і Йеррі Міни, який забив головою після подачі кутового.

Овертайм переможця не визначив, а в серії пенальті точнішими виявилися англійці. У англійської збірної третій удар не реалізував Джордан Хендерсон, а у Колумбії в четвертій і п'ятій спробах схибили Матеус Урібе і Карлос Бакка.

КОЛУМБІЯ - АНГЛІЯ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ОГЛЯД МАТЧУ

Таким чином, Англія вперше в історії виграла серію пенальті на чемпіонатах світу. Раніше три рази поспіль (в 1990, 1998 і 2006 роках) англійці поступалися по пенальті.

У чвертьфіналі англійці зустрінуться зі збірною Швеції.

Колумбія - Англія - 1:1 (по пенальті - 3:4)
Голи: Міна, 90+3 - Кейн, 57 (з пенальті)

Серія пенальті: Фалькао - 1:0. Кейн - 1:1. Куадрадо - 2:1. Решфорд - 2:2. Мюріель - 3:2. Хендерсон - 3:2 (воротар). Урібе - 3:2 (штанга). Тріпп'єр - 3:3. Бакка - 3:3 (воротар). Дайер - 3:4.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ