Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Суперник України розгромлений Росією: опубліковано відео

Збірна Чехії, яка є суперником України по Лізі націй, в товариському матчі з розгромним рахунком програла команді Росії.

Рахунок був відкритий на самому початку зустрічі. Іонів вийшов один на один і легко переграв голкіпера - 1:0. В середині тайму Заболотний увірвався в штрафну, обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота - 2:0. Через кілька хвилин за фол на Заболотному був призначений пенальті, який реалізував Іонов - 3:0.

У другому таймі чехам на якийсь час вдалося перехопити ініціативу. Спочатку Янкто головою пробив у поперечину, а потім Соучек скоротив розрив в рахунку - 3:1. Втім, через кілька хвилин Єрохін після кутового знову довів рахунок до великого - 4:1. У кінцівці зустрічі Полоз з пасу Рауша довершив розгром чехів - 5:1.

Чехія повторила найбільшу поразку в своїй історії. Колишнім антирекордом команди була поразка в товариському матчі від збірною Австралії - 0:4 перед ЧС-2018.

Росія - Чехія - 5:1 (3:0)

Голи: Іонов (8, 29, з пенальті), Заболотний (24), Єрохін (78), Полоз (83) - Соучек (74)

Росія: Луньов, Фернандес (Смольников, 64), Семенов, Рауш (Сорокін, 87), Нойштедтер, Газінський (Камболов, 85), Єрохін, Кузяєв, Іонов (Зобнин, 62), Черишев (Стоцький, 80), Заболотний (Полоз , 73).

Чехія: Коубек, Боріл, Цоуфал, Ржезнік, Калас (Брабец, 46), Гушбауер (Травник, 82), Янкто, Соучек, Горжава (Сікора, 65), Змргал, Тецл (Крменчік, 71).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Чехія програла Україні в матчі Ліги націй.