Субота, 27 квітня

27 квітня

Прорвало: Роналду забив перші голи за новий клуб

У матчі четвертого туру чемпіонату Італії "Ювентус" добився перемоги над "Сассуоло" завдяки дублю португальського нападаючого Кріштіану Роналду, який забив свої перші голи за туринський клуб.

"Сассуоло" був ближче до голу в першому таймі і в одному з епізодів м'яч влучив у поперечину воріт "Ювентуса". На початку другої половини свій перший гол за "Ювентус" забив Роналду, який добив м'яч у порожні ворота з близької відстані - 1:0. В середині тайму Роналду отримав пас від Джана, увірвався в штрафну і точним ударом в кут забив другий свій гол в матчі - 2:0. У кінцівці матчу Бабакар скоротив розрив в рахунку, але більшого гостям домогтися не вдалося.

"Ювентус" - "Сассуоло" - 2:1 (0:0)

Голи: Роналду (50, 65) - Бабакар (90)

"Ювентус": Щенсни, Бенатіа, Бонуччі, Сандро (Куадрадо, 80), Канселу, Матюіді, Хедіра, Джан (Бентанкур, 71), Роналду, Манджукич (Дуглас Коста, 61), Дібала.

"Сассуоло": Консильі, Марлон, Рожеріу (Делль`Орко, 72), Лірола, Феррарі, Боатенг, Бурабія, Джурічіч (Ді Франческо, 61), Данкан, Локателлі (Бабакар, 83), Берарді.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Роналду пожартував над журналістом.